YANKI METİN BUDAK KİMDİR ?

hakkimizda

Her şey 27 şubat 1991 de karlı bir Kars - Selim gecesinde başladı. Hayata gözlerimi Kars ta açtım , 1. sınıfı da Karsta okuduktan sonra İstanbul'a göç etmek zorunda kaldık, çocukluğumun ve hayatımın geriye kalan kısmını Mega kent İstanbulda devam ettirdim. Orta okulu Hüseyin avni sipahi , Liseyi de Ümraniye 75. Yıl Cumhuriyet Tic. Mes. Lis. de bilgisayar programcılığı okuyarak tamamladım. Ünv. zamanı gelincede ilk yılımda Gazi Ünv. kazandım ve Gazi ünv bilgisayar programcılığı mezunu olarak tamamladım. Web dünyası ile tanışmam 2006 yılında yani Lise 3 zamanına denk gelmektedir , o zamanlar bile arkadaşlarımın aldıkları web projelerini yapmaya çalışarak bir nevii işe atılmış bulundum. (biliyorum yasal değil ama bir yerden başlamak lazımdı :) )

İş hayatıma atılmamda 2011 yılında Perpa ticaret merkezinde olan Maya Reklam ile gerçekleşti. İlk yıllarımda daha çok arayüz tasarımcılığı ile uğraştım daha sonrasında bir yazılım dili öğrenmem lazım dedim ve başlangıç dili olan ASP yi öğrenmeye başladım ve uzman seviyesine geldim. PHP ile 2014 yılında tanıştım ve çok sevdim kendimi çokça araştırma ve geliştirme sonucu PHP de uzman seviyesine gelmeye gayret gösterdim. Daha sonra çeşitli bir kaç firmada çalıştıktan sonra web dünyasında  7 yıllık bir kariyer ve binlerce projede bulundum ve oluşturdum kodladım. Web tasarım projelerimi genellikle freelance olarak bitirdim , geriye kalan projeleri ise firma bazında kodlayarak bitirdim ve yayına açtım.
Aslında en deli halim :)) Aşağıdaki video ile anlayabilirsiniz , kendimle playstation oynayacak kadar deliyim yeri geldiğinde :)
BİLDİĞİM YAZILIM DİLLERİ
* PHP (uzman)
* ASP (uzman)
* Jquery (çok iyi)
* ASP.NET (idare eder)


BİLDİĞİM YARDIMCI DİLLER
* CSS (uzman)
* Javascript (çok iyi)
* Mysql (çok iyi)
* HTML 5 (çok iyi)HAKKIMDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

user profile image
Sezerhozdemir | yorum yapan
3 yıl önce

Verdiğimiz işi zamanında teslim etti ve çok güzel işimize yaradı işinde başarılı bir arkadaşımız

user profile image
Hakan Topuzoğlu | yorum yapan
3 yıl önce

Katıldım. R10 Kullanıcı Adım: hakantopuzoglu Güzel çalışmalarınızdan dolayı tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

user profile image
Foreal | yorum yapan
3 yıl önce

Web adresiniz çok güzel bir şekilde dizayn edilmiştir.

user profile image
Otonusat.com | yorum yapan
3 yıl önce

Web sitemizi hem tasarımsal olarak hemde admin panelli olarak çok güzel bir şekilde tasarladı ve teslim etti çok teşekkür ederiz.

user profile image
5 yıl önce

Web sitemiz çok güzel oldu, ellerine sağlık işinde usta bir arkadaşımız

user profile image
Orhan Aksoy | yorum yapan
5 yıl önce

Selamlar canım arkadaşım işinde hep başarılı olman dileğiyle verdiğimiz projeyi hakkıyla yapıp teslim ettiğin için ayrıca teşekkür ederim.

user profile image
Pigment Boya Dekorasyon | yorum yapan
5 yıl önce

Web sitemizi çok şık tasarladı ve sorunsuz bir şekilde teslim etti , biraz uzun sürdü ama beklediğimize değdi , tebrikler kardeşim başarılarının devamını dilerim

user profile image
Köseoğlu Dekorasyon | yorum yapan
5 yıl önce

Verdiğimiz işi zamanında teslim etti ve çok güzel işimize yaradı işinde başarılı bir arkadaşımız

user profile image
Ali Karafazlı | yorum yapan
5 yıl önce

Hem tasarımsal hemde yazılımsal olarak çok başarılı bir yeğendir , verdiğim işleri eksiksiz sorunsuz teslim etti saolsun.

user profile image
Merve Aksu | yorum yapan
5 yıl önce

Gerek varmı düşüncelerimi uzun uzun yazmaya ? :))