Çapraz Bağ Ameliyatım 2

15 günü tamamladım ve 11 haziran gecesi hastane ye tekrardan yatış yaptım Allahım böyle bir stres ve bunalım olamaz inanılmaz kötü duygular . Hayatın ne kadar değersiz ve yalan olduğunu o an anlıyorsunuz gerçekten Allah kimseye yaşatmasın . Gece hastanede uyuduktan sonra sabah ameliyat için uyandırdılar ve tabii ameliyattan 12 saat önce birşey yiyip içemiyorsun derken yeniden bindirdiler sedyeye ve ameliyathane ye doğru yolculuk başladı saat 11:00 civarı girdim 15:00 civarı çıktım bu sefer lokal anestezi yaptılar ve ameliyat esnasında ki tüm sesleri duyuyordum. Çekiçle ayağıma birşey çakmalar tornavidalar felan sanırsın inşaat yapılıyordu :))

Ameliyat bitmişti ve odama doğru yolculuk başlamıştı odama gelip yatağıma uzandığımda lokal anestezinin etkisi geçmeye başladıkça ağrılarım inanılmaz derecede artmaya başladı o akşam hemşireden çok kuvvetli bir ağrı kesici yapmasını rica ettim yaptı ama nafile buz koydum olmadı sağa döndüm olmadı sola döndüm olmadı ateşler içinde yanıyordum adeta yani bir ben bilirim acısını o gece bir şekilde uyudum baş ucumda cefakar anam tabii ki refakatçim di sabah olduğunda doktorlar geldi ve ameliyat başarılı geçti buğün taburcu olabilirsin dediler ama tabi yine ağrılarım çoktu çıkışımı akşam üstü yaptım evde yapılması gereken egzersizleri doktor gösterdi ve arabaya atladım yolculuğa başladık tabi arka koltuğa ayaklarımıda uzatarak yolculuğu yapabildim.  Yolculuk esnasında inanılmaz bir ağrı hayatım boyunca böyle bir acı çekmedim arayan kuzenime bile cevap veremedim siz düşünün , konuşmaya takatim bile kalmamıştı. Evin önüne geldiğimde merdivenleri çıkmak biraz zorlasada asansör olmanın rahatlığını ilk defa yaşadım ve eve çıkıp yatağa uzanmayı en sonunda başarabilmiştim. :) 

İlk 2 gün çok fazla ağrıdan sonra yavaş yavaş dinmeye başladı ağrılarım ve egzersizlere ufak ufak yapmaya başladım. İlaçları içmem dolayısıyla 7 gün boyunca oruç tutamadım ama sonraki günler şükür tutmayı becerebildim. Günler günleri kovaladı ve 2 ay sonunda kendimi toparlayıp  işe başlayabilmiştim , çok zor bir süreç geçirdim henüz daha hem psikolojik hemde mental olarak eskisi gibi olmasam da bugünlerimizede bin şükür. Unutulmamalı ki her işin başı SAĞLIK , onun için siz siz olun para kazanmak yada diğer dünya zevkleri gelip geçicidir sağlık gittimi birdaha geri gelmesi çok zor ve meşaakatlidir. Sağlıkla kalın :)

 06 Eylül 2019, 11:36    Admin    1310 Okunma
web yazılım uzmanı projeleri

DİĞER YAZILARIM

Yazılım Uzmanı Ne İş Yapar & Neye Yarar ?
Yazılım uzmanları; çalıştıkları firmanın ihtiyaçları doğrultusunda araştırma ve geliştirme çalışmaları ..
PHP Yazılım Uzmanı
Web yazılımcısı ve PHP yazılım uzmanı ..
Kişiye ve Kuruma Özel Web Yazılım
İşlerinizi kolaylaştıracak size özel web yazılıma mı ihtiyacınız var?Kişisel işleriniz için ..
Freelance Web Tasarımcı
Freelance web tasarımcı olmak için bir çok harika sebep var. Kendi ..
Proje Teslim Süreci Nasıl İlerliyor ?
Hedef ve İhtiyaçların TespitiProjenizle ilgili ..
Freelancer Yazılımcı İle Çalışmalı mı ?
Bir web sitesi veya yazılım projeniz var... Peki freelancer olarak çalışan bir yazılımcı ihti ..